close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Katalog

Slevy

Informace

Štítky

Blog Poslední komentáře

Nejsou žádné komentáře.

Hodnocení ( 1 ) RSS Feed

Recenze podle Jan Plašil
Dobrý den. Prosel jsem jiz hodne eshopů, a ten V ...

14-02-2018
Postele

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  MAPENábytek se specializuje na dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku ...

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  MAPENábytek se specializuje na dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

Dětské postele se skluzavkou nebo jako hasičský vůz

Rozmanitost tvarů a textilních doplňků pro dětské postele je obrovská.  Základním kritériem pro výběr postele je tvar její konstrukce a celkový design rámu.  Podle typu konstrukce můžeme vybírat klasické nízké postele, zvýšené postele s domečkemdětské postele se skluzavkou nebo patrové postele pro více dětí.


Vyvýšené dětské postele nabízejí zajímavý prostor pro hraní. Pokud je doplníte o textilní domečky nebo tunely v designu například hradu pro princeznu nebo pirátské lodi, vaše děti si je rychle zamilují. Velmi populární jsou rovněž funkční modely postelí . Patří mezi ně především dětské postele s přistýlkou.  Tyto modely jsou často používány v dětských pokojích o malých rozměrech.  Dětské postele s úložným prostorem zase poskytují potřebný prostor pro hry, hračky, oblečení nebo lůžkoviny.

Více

Postele  Existuje 134 produktů.

Na stránce
Ukázat 1 - 24 of 134 předměty
Ukázat 1 - 24 of 134 předměty