close
Stěny a úložné prostory

Stěny a úložné prostory

Obývací stěny, které se většině případů dají ještě různě kombinovat a měnit na přání zákazníka

Stěny a úložné prostory  Existuje 1067 produktů.

Podkategorie

 • Knihovny

  Knihovny , regály i police najdou uplatnění v každé domácnosti. Mohou být nejen skvělým designovým doplňkem, ale zároveň i pomáhají rozšířit velikost odkládacích ploch a maximálně tak využít prostor v každém bytě.

 • Komody

  Komody s moderním designem z kvalitních materiálů jsou skvělou variantou, jak rozšířit úložný prostor ve Vašem bytě a zároveň mu ponechat vzdušnost.

 • Vitríny

  Prosklené vitríny jsou skvělým úložným prostorem s možností prezentace Vámi oblíbených předmětů. Vystavte svojí sbírku na obdiv a zároveň ji uchraňte před dotěrným prachem.

 • Police a regály

  Regály i police najdou uplatnění v každé domácnosti. Mohou být nejen skvělým designovým doplňkem, ale zároveň i pomáhají rozšířit velikost odkládacích ploch a maximálně tak využít prostor v každém bytě.

 • Obývací stěny

  Pryč jsou doby, kdy obývací stěna zabírala celou plochu jedné stěny Vašeho obývacího pokoje. Heslem současnosti je vzdušnost. Moderní, lehké a designově skvělé obývací / TV stěny pro Váš obývací pokoj. Stačí si jen vybrat.

 • Skříně

  Máte problém s nedostatkem úložného prostoru? Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám nové produkty na českém internetu - pevné, designové, vyhledávané a moderní šatní skříně . Šatní skříně jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitněších materiálů. Díky tomu budou i po mnoha letech používání stále jako nové. 

  Vyberte si šatní skříň z naší nabídky, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Tento kvalitní nábytek z masivu Vám nabízíme v celé řadě provedení a rozličných barvách moření. Vynikající řemeslné zpracování poznáte na první pohled. Vyberte si tu svoji...

Na stránce
Ukázat 1 - 18 of 1067 předměty
Ukázat 1 - 18 of 1067 předměty