close
Dětské postele

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  Mapenábytek prodává dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše ne...

Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  Mapenábytek prodává dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

Více

Dětské postele  Existuje 175 produktů.

Podkategorie

 • Postele

  Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  MAPENábytek se specializuje na dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

  Dětské postele se skluzavkou nebo jako hasičský vůz

  Rozmanitost tvarů a textilních doplňků pro dětské postele je obrovská.  Základním kritériem pro výběr postele je tvar její konstrukce a celkový design rámu.  Podle typu konstrukce můžeme vybírat klasické nízké postele, zvýšené postele s domečkemdětské postele se skluzavkou nebo patrové postele pro více dětí.


  Vyvýšené dětské postele nabízejí zajímavý prostor pro hraní. Pokud je doplníte o textilní domečky nebo tunely v designu například hradu pro princeznu nebo pirátské lodi, vaše děti si je rychle zamilují. Velmi populární jsou rovněž funkční modely postelí . Patří mezi ně především dětské postele s přistýlkou.  Tyto modely jsou často používány v dětských pokojích o malých rozměrech.  Dětské postele s úložným prostorem zase poskytují potřebný prostor pro hry, hračky, oblečení nebo lůžkoviny.

 • Patrové postele

  Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

  Máme velmi širokou nabídku postelí , kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí. Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl, přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.

 • Postýlky

  Přiznejme si to otevřeně: být novopečeným rodičem je krásné, ale také to trochu nahání strach. Proto jsou naše postýlky nekompromisně testovány, aby odpovídaly i těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům, jaké vůbec existují. Jsou odolné i stabilní a budou držet krok s vaším potomkem, který poroste jako z vody. I vy potom budete moct spát jako nemluvně.

 • Přebalovací pulty

  Díky přebalovacímu stolu či pultu si ušetříte spoustu práce. Všechny nezbytnosti budete mít po ruce v policích a zásuvkách, takže miminko nikdy nebude ponecháno bez dozoru. Přebalovací stoly navíc navrhujeme v příjemné výšce, abyste se s miminkem mohli i snadno pomazlit.

Na stránce
Ukázat 1 - 18 of 175 předměty
Ukázat 1 - 18 of 175 předměty