close

Katalog

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Informace

Štítky

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Výborná komunikace, dodrželi vše tak jak jsme se dohodli.

2018-02-20

Vaclav
4.504.504.504.504.50
Nizke ceny

2018-01-23

Blog Poslední komentáře

Nejsou žádné komentáře.
Dětský nábytek

Nabízíme široký sortiment dětského nábytku, pro školáky a pro  studentské pokoje. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Rozsáhlá nabídka zahrnuje klasické postele, ale také patrové, zvýšené, rostoucí či rohové. Dále pak komody, noční stolky, psací stoly, regály, poličky . V každém sektoru již máme navržen...

Nabízíme široký sortiment dětského nábytku, pro školáky a pro  studentské pokoje. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Rozsáhlá nabídka zahrnuje klasické postele, ale také patrové, zvýšené, rostoucí či rohové. Dále pak komody, noční stolky, psací stoly, regály, poličky . V každém sektoru již máme navržené pokoje pro lepší představu, ale můžete si zde navolit pokojíček z jednotlivých komponentů, dle svých představ  adle představ samotných dětí a studentů.

Více

Dětský nábytek  Existuje 1190 produktů.

Podkategorie

 • Dětské postele

  Dětská postel patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Dětské postele se nabízejí  v mnoha variantách s bohatou nabídkou příslušenství a textilních doplňků.  Mapenábytek prodává dětské a studentské postele  pro všechny věkové kategorie !  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru té správné dětské postele do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

 • Úložné prostory

  Nabídka řešení úložných prostorů pro dětský pokoj je vMapenábytek bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designů regálů, komod, či multifunkčních dětských postelí. Nábytek do dětského pokoje u nás zakoupíte pro dvouleté caparty i pro děti již odrostlejší ve věku do 18 let.

 • Stoly a židle pro děti

  Je to mnohem větší zábava posadit se na židli vytvořenou právě pro vás! Tvary, barvy, materiály a velikosti našich dětských stolů a židliček byly navrženy s ohledem na přání dětí. Nábytek je lehký a se snadnou údržbou, přesto odolný, aby zvládl každodenní hraní.

 • Kompletní pokoje

  Dětský, studentský pokoj, ve kterém Vaše děti budou trávit hodně času odpočinkem, studiem nebo zábavou by měl být pohodlný a praktický zároveň. Zařízení dětského, mládežnického pokoje musí odpovídat věku dítěte I jeho zálibám. Pozornost by jste měli věnovat rozmístění nábytku. Pracovní a psací stoly by měli být dostatečně velké, a také se nacházet v dosahu denního světla. Při výběru dětského, studentského nábytku byste neměli opomenout věk, počet dětí, velikost pokoje. Pro děti školního věku by měl být nábytek především funkční a praktický. Výhodou nábytku pro děti a mládež, který naleznete v naší nabídce je, že si ho můžete sestavit tak, aby vyhovoval potřebám Vašich dětí. Vybrat si můžete šatní skříně, kombinované skříně, komody, postele, patrové postele,noční stolky, regally, police, psací stoly nebo také rozkládací pohovky. Tyto kusy nábytku Vám umožní měnit podobu dětského, studentského pokoje během používání nebo také umožňuje rozšíření o některé kusy nábytku dle potřeb Vašeho rostoucího dítěte. Aby se Vaše děti cítily bezpečně a byly spokojené se svým pokojem, je důležité, aby se podílely na jeho design a výběru nábytku.

Na stránce
Ukázat 1 - 18 of 1190 předměty
Ukázat 1 - 18 of 1190 předměty