close
Dětské židle

Dětské židle a otočná křesla z naší nabídky se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a precizním zpracováním. Kvalitu tohoto výrobku potvrzuje také prodloužená záruka, která je v případě těchto dětských židlí 3 roky. Tyto nově zařazené produkty splňují poslední designové trendy a lehce tak zapadnou do libovolného moderního pokojíku Vaš...

Dětské židle a otočná křesla z naší nabídky se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a precizním zpracováním. Kvalitu tohoto výrobku potvrzuje také prodloužená záruka, která je v případě těchto dětských židlí 3 roky. Tyto nově zařazené produkty splňují poslední designové trendy a lehce tak zapadnou do libovolného moderního pokojíku Vašeho dítěte. Výborně se hodí k námi nabízeným dětským psacím a PC stolům.Vytvořte pro Vaše dítě to nejlepší prostředí, ve kterém se bude rádo učit novým věcem a příprava do školy bude jeho oblíbenou činností. Krásná barevná otočná židle s obrázkem udělá radost každému dítěti, proto neváhejte a vyberte si z produktů, které nabízíme!

V nabídce naleznete různé typy otočných židlí. Bez područek nebo s područkami, v barevných odstínech pro kluka nebo pro holku a s různým tvarem a výškou opěradla. U každé židle si můžete vybrat také typ koleček (tvrdá kolečka pro měkké povrchy nebo měkká kolečka pro tvrdé povrchy). 

Více

Dětské židle  Existuje 97 produktů.

Na stránce
Ukázat 1 - 18 of 97 předměty
Ukázat 1 - 18 of 97 předměty