close
Stoly a židle pro děti

Je to mnohem větší zábava posadit se na židli vytvořenou právě pro vás! Tvary, barvy, materiály a velikosti našich dětských stolů a židliček byly navrženy s ohledem na přání dětí. Nábytek je lehký a se snadnou údržbou, přesto odolný, aby zvládl každodenní hraní.

Stoly a židle pro děti  Existuje 191 produktů.

Podkategorie

 • Dětské noční stolky

  Noční stolek tvoří především funkční doplněk k dětské posteli. Pokud je vhodně sladěn s postelí, má však také svoji estetickou funkci. Každé dítě jistě ocení odkládací plochu u své postele. Vyberte mu některý ze široké nabídky dětských nočních stolků v mnoha barvách a provedeních za nízké ceny! Nabízíme stovky vzorů dětských nočních stolků pro chlapce i děvčata. Dětské noční stolky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní lamino desky, na čele mají krásný barevný potisk, který se Vašemu dítěti jistě zalíbí.

  NÁŠ TIP: Ve stejném motivu si u nás můžete dokoupit i dětskou postelpoličku, komodutruhlu na hračkyskříň nebo dětský psací stůl.

 • Dětské TV stolky

  Nakupujte Dětské TV stolky a další Stoly a židle pro děti s možností montáže a vlastní dopravy. Vytvořte dětský pokoj snů pro teenagery i pro ty nejmenší.

 • Dětské psací stoly

  Vyberte pro Vaše dítě to, co si opravdu zaslouží! Kvalitní dětské psací a počítačové stoly za nejnižší ceny na českém internetu. Díky nábytku, který nabízíme, bude dětský pokoj opět jako nový a navíc velmi moderní. Námi nabízený nábytek totiž splňuje poslední designové trendy. Vybírat můžete z mnoha různých barevných variant, díky tomu sladíte psací nebo PC stůl s jakýmkoli nábytkem, který už v místnosti máte. Produkty se také vyznačujíkvalitním řemeslným zpracováním, čímž je zaručena dlouhá životnost. U nás si vyberete - psací stoly, počítačové stoly - za nejnižší cenu!

 • Dětské židle

  Dětské židle a otočná křesla z naší nabídky se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a precizním zpracováním. Kvalitu tohoto výrobku potvrzuje také prodloužená záruka, která je v případě těchto dětských židlí 3 roky. Tyto nově zařazené produkty splňují poslední designové trendy a lehce tak zapadnou do libovolného moderního pokojíku Vašeho dítěte. Výborně se hodí k námi nabízeným dětským psacím a PC stolům.Vytvořte pro Vaše dítě to nejlepší prostředí, ve kterém se bude rádo učit novým věcem a příprava do školy bude jeho oblíbenou činností. Krásná barevná otočná židle s obrázkem udělá radost každému dítěti, proto neváhejte a vyberte si z produktů, které nabízíme!

  V nabídce naleznete různé typy otočných židlí. Bez područek nebo s područkami, v barevných odstínech pro kluka nebo pro holku a s různým tvarem a výškou opěradla. U každé židle si můžete vybrat také typ koleček (tvrdá kolečka pro měkké povrchy nebo měkká kolečka pro tvrdé povrchy). 

 • Dětské stoly
  Vyberte si u nás z široké nabídky dětských stolů   všech barev a velikostí. V nabídce máme dětské stoly a dětské židle pro kluky i holky. Nábytek pro malé děti, předškoláky i studenty. Dětské židličky a stoly jednobarevné, s motivy zvížátek, s princeznami, auty, s pohádkovými bytostmi nebo třeba Disney nábytek. Jeko rodič byste rozhodně neměli zapomenout, že dětské židle k psacímu stolu jsou důležité zejména pro správné držení těla Vašeho dítěte během sezení u pracovní desky. A pokud jde o dětské stoly, ty jsou zase pro děti potřeba z důvodu, aby si měly v klidu kde psát, kreslit, hrát nebo dělat domácí úkoly. Stoly a židle pro děti jsou nutným prvkem pokoje každého školáka, školačky, studenta či studentky.
Na stránce
Ukázat 1 - 18 of 191 předměty
Ukázat 1 - 18 of 191 předměty