close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Dětské poličky

Krásné poličky na zeď v dětských motivech - ve stejném designu prodáváme také komody, stoly ke komodě a dětské posteleDo dětského pokojenabízíme nespočet různého nábytku, od dětských postelí, přes stolky nebo židle. Stejně tak ale myslíme i na úložný prostor v pokojíčku Vašich dětí. Díky velké variabilitě vzorů lze dětské police kombinovat v ...

Krásné poličky na zeď v dětských motivech - ve stejném designu prodáváme také komody, stoly ke komodě a dětské posteleDo dětského pokojenabízíme nespočet různého nábytku, od dětských postelí, přes stolky nebo židle. Stejně tak ale myslíme i na úložný prostor v pokojíčku Vašich dětí. Díky velké variabilitě vzorů lze dětské police kombinovat v podstatě s jakýmkoliv dětským nábytkem, skvěle se hodí do pokojíčků chlapců i děvčátek. Poličky slouží nejen jako úložný prostor pro Vaše děti, ale jsou i krásným a hlavně kvalitním designovým doplňkem dětského pokojíčku.Poličky se skvěle kombinují s obrázkovými dětskými postelemi a komodami.

Více

Dětské poličky  Existuje 61 produktů.

Na stránce
Ukázat 1 - 24 of 61 předměty
Ukázat 1 - 24 of 61 předměty